UAB „POLIGRAFAS” - reklamos dirbtuvės, kuriose kokybiškai įgyvendinamos visos Jūsų reklamos idėjos.

Mūsų tikslas ir misija - prisitaikyti ir įgyvendinti visus Jūsų reklamos poreikius pasitelkiant Jums labiausiai tinkamus sprendimus.

Teikiamos paslaugos:

Reklamos gamyba - Lauko stendai - Reklama ant transporto

Šviesdėžių gamyba - Parodų stendai - Išskirtinė reklama

Tentų gamyba ir kabinimas - Reklama ant vitrinų

Tūrinės raidės - Lipdukų gamyba - Senos reklamos restauravimas

Reklamos darbus atliekame visje Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

Pasitelkus šiuolaikines technologijas, CNC frezavimo stakles galime įgyvendinti jūsų viziją nuo brėžinių iki galutinio produkto gamybos. Frezuojame 2D ir 3D objektus iš įvairių medžiagų: medžio, plastiko, vario, aliuminio.

 Esant poreikiui, galime pateikti profesionalią gaminio schemą ir vizualizaciją.

Gaminame įvairias lauko ir vidaus reklamas: mobilius stendus, šviesdėžes, tūrines raides, informacines iškabas, stovus iš organinio stiklo, reklaminius tentus, pilonus pagal Jūsų individualius užsakymus. 

Užsiimame raidžių ir ženklų pjaustymu iš plėvelės, prekybos centrų, parduotuvių, vitrinų apipavidalinimu.

 

Siūlome įvairius plačiaformatės spaudos gaminius ant vinilinės plėvelės (lipdukus), tekstilės, tentų ar popieriaus (fototapetus, plakatus). 

Taip pat priimame ofsetinės spaudos užsakymus: kalendorius, plakatus, vizitines korteles, skrajutes, katalogus, firminius blankus.

Galime sukurti dizainą ir apipavidalinti Jūsų transporto priemonę (lengvąjį, keleivinį, krovininį automobilį) nauduojant laminuotą spaudą, vinilinę plėvelę ar magnetinius lipdukus..